Hypoteční čau lidi

Mám jeden takový rychlý newsletter. Říkám tomu Čau lidi (R) a v rychlosti píšu cca. desítce lidí jakési nepravidelné souhrny toho, co se děje kolem hypoték. Protože je to tentokrát vcelku výživné, píšu to pro všechny. Pak jen hodím odkaz na facebook a do mejlu a směřuji čtenáře sem. 

Dělám to jen jednou za čas když se něco děje a když na to mám zrovna čas, což nestalo od října 2020. V roce 2021 jsem totiž dělal jednu hypotéku za druhou a na psaní nebyl úplně čas. A to ne, že by se od té doby na poli hypoték nic nezměnilo...

Číst dál...

Zjisti mi to, prosím tě. Když nic jinýho, tak alespoň budou cítit nějakou společenskou poptávku / spotřebitelský tlak.

Tohle zadání jsem dostal poté, co jsem po pravdě odpověděl, že nevím, na otázku které z penzijních společností zohledňují alespoň elementární společenskou odpovědnost při skladbě svých penzijních fondů.

Objevil jsem další téma na doktorát, které bych měl v ideálním případě ovládat. Ovšem nejdůležitější je první krok. A tak jsem položil nepříliš fundovanou otázku. 

Číst dál...

Tipy do karantény

Přiznejte si to. Jste pár dní doma a už nemáte do čeho píchnout. Až vás z ležení u Netflixu budou bolet záda, využijte ten nezvyklý nadbytek volného času pro něco, co je důležité, ale k čemu se v běžném kolotoči nedostanete. 

Číst dál...

Vytvořte si webové stránky zdarma!