Covid a hypotéky

Mám jeden takový rychlý newsletter. Říkám tomu Čau lidi (R) a v rychlosti píšu cca. desítce lidí jakési nepravidelné souhrny toho, co se děje kolem hypoték. Protože je to tentokrát vcelku výživné, píšu to pro všechny.

Při psaní tohoto souhrnu nedělám žádnou hlubokou rešerši, protože vše se mění každý den a informací a dílčích detailů je moc. Nemám ambici, aby to bylo učesané, stylisticky krásné a ozdrojované. Chci vám jen na jednom místě v rychlosti vylít všechno, co mi teď ulpívá v hlavě, abyste získali nějaký obecný přehled. Pokud byste potřebovali nějakou konkrétní informaci, tak mi dejte konkrétní data a prověříme to. Pokud najdete chybu, nebo nepravdu, prosím napište mi a já to opravím.  

Číst dál...

Tipy do karantény

Přiznejte si to. Jste pár dní doma a už nemáte do čeho píchnout. Až vás z ležení u Netflixu budou bolet záda, využijte ten nezvyklý nadbytek volného času pro něco, co je důležité, ale k čemu se v běžném kolotoči nedostanete. 

Číst dál...

Převeďte si to ke mně

Je opravu jen málo živnostníků, kteří by neměli radost z každé nové zakázky, nového zákazníka, nového klienta. Ani mně by pochopitelně nevadilo, kdybych mohl sháněním zakázek trávit méně času. Vy mi s tím kupodivu můžete pomoci i jinak, než že se mi s důvěrou odevzdáte do péče (ačkoliv to je taky jeden ze scénářů). Jednoduše - převeďte si to ke mně.

Číst dál...

Vytvořte si webové stránky zdarma!