FAQ: Společnost

Nepracuju pro nějakou společnost, pracuju pro sebe. Ale vy se ptáte na něco jiného. Za servisní společnost, prostřednictvím které sjednávám smlouvy mám OVB. Nejsem z toho úplně u vytržení a to ze dvou důvodů.

Zaprvé je to značka, která mi ani trochu nepomáhá ve vztahu ke klientům. Naopak tvoří další bariéru, kterou musím ve vztahu s klienty připomínat.

Zadruhé je to firemní kultura. S kolegy si po lidské a hodnotové stránce ne úplně dobře rozumím.

S čím ale nemám problém je kvalita služeb. Ve vztahu ke klientům totiž všichni moji kolegové se kterými přicházím do styku odvádějí bez výjimky výbornou práci.

Samozřejmě, že jsem přemýšlel o změně servisní firmy. Stigma OVB je totiž obrovsky silné a strašně mi to překáží. Drží mě tam ale pocit závazku. Na firmu se můžu vykašlat - tý nic nedlužím. Ale ti dva chlapi, kteří mi tři roky dokola odpovídaly na moje otázky, ti dva co se mnou rozebírali malicherné nuance do zbytečných hloubek - ti dva chlapi co mě všechno naučili si zaslouží, aby se jim čas, co do mě investovali alespoň trochu vrátil.

Kdo by se mě chtěl ptát na dokument Jakuba Charváta, tak ten jsem pochopitelně viděl a bylo mi fakt dost nepříjemné dojet ho až do konce. Asi se to někdy někde dělo. A asi dost, když společenstké povědomí o firmě víceméně odpovídá zobrazené realitě. Já jsem ale v okolí nic podobného neviděl.

Myslím si, že skoro v každé firmě z branže můžete narazit jak poctivce, tak zlatokopy. ASi bych se raději neorientoval podle značky, ale podle konkrétního jména a obličeje, který máte před sebou.Vytvořte si webové stránky zdarma!