Kladu lidem otázky o penězích
a odpovídám na ty jejich.

Rozhýbávám lidi, aby se o své vlastní peníze začali zajímat. Kladu lidem otázky a tím je pošťuchuju k tomu, aby se starali.

Chodím u toho v civilu, mluvím jako člověk a ne jako obchodní katalog. Říkám věci tak, jak jsou. I když se to nehodí do krámu.

Řeším všechny otázky kolem pojistek, úvěrů i spoření. Pomáhám se zařizováním hypoték, s vyjednáváním podmínek i se souvisejícími propočty. Připomínám rizika, jejich rozklad a minimalizaci, poukazuji na chyby v jinak skvělých plánech. Krotím investiční nadšení. Kladu otázky a hledám díry.

Některým klientům pomáhám s řešením konkrétní situace. S jinými se zase v předstihu bavíme o situacích, které teprve přijdou a snažíme se na ně připravit.

S klienty tak rozebírám jejich plány, možnosti i náhled na život. Spolu s nimi vymýšlím možná finanční opatření, kterými jim k těmto plánům a cílům mohu výrazně napomoci. 

Jinými slovy. Pojistím vám auto, nebo vás rozeberu do hloubky. Jak budete chtít.

Jsem jak autoservis přes peníze. Moje služby nepotřebujete, dokud se něco nestane. Občas ale není marné zajet si na servisní kontrolu a nechat zkontrolovat kapaliny. Některým poruchám se dá předejít.


Jak pracuji?

Mám přehled

Rozumím papírům od bank a pojišťoven, které máte doma v krabici od bot. Hledám, kde peníze utíkají, pošťuchuji, abyste na nic důležitého nezapomněli, ptám se, abyste nic nepodcenili.

Jsem k ruce, když musíte řešit konkrétní rozhodnutí, ale hlavně ve chvíli, kdy byste měli přemýšlet o životě a budoucnosti.

Umím dopomoci k tomu, abyste měli peníze pod kontrolou.

Vy máte otázku

Ať už máte jednoduchý dotaz, máte pocit, že se ve svých papírech a smlouvách neorientujete, nebo chcete mít jistotu, že vaše čísla dávají smysl... Tehdy zvedněte telefon a zavolejte mi.

Prosté dotazy rád zodpovím telefonicky. Ve většině případů se mi nebude chtít odpovídat na základě neúplných  informací a budu se chtít doptat na další. Protože jádrem všeho je kontext.

Zkusím pochopit kontext

Pravděpodobně vás požádám o setkání. To proto, abych se mohl vyptat na vše potřebné.  Auto si také nekupujete jen podle barvy. Abyste vybrali dobře, musíte zohlednit praktičnost, vaše emoce, potřeby, které jsou, které budou nebo které by třeba být mohly. S financemi je to stejné. Králem všeho je kontext. Bez kontextu bych byl prodejce. S kontextem mohu být doopravdy poradce.

Na schůzce se představíme, zjistíme jestli se si alespoň trochu sympatiční a já se pokusím pochopit kontext vašeho života. Kdo jste, co máte rádi, co je pro vás důležité

Kdo jste, co máte rádi, jak žijete, čeho se bojíte, co je pro vás důležité.

Dohodneme se, co s tím

Na další schůzce se podíváme na to, jak se vaše přání reálně promítají ve vašem jednání a jak by se tam promítat mohla.

Podíváme se, jestli produkty které máte, dělají to, co si od nich slibujete. Pokusíme se najít propojení a možností jak bychom mohli jejich efekt zesílit, nebo zefektivnit.

Ukážu vám několik propočtů u kterých si řeknete, že byste si je dokázal spočítat také.  Řeknu vám patrně několik pravd, které vlastně víte, ale potřebujete je slyšet nahlas od někoho jiného. Pak vám ale ukážu i souvislosti, nad kterými jste dosud nepřemýšlel.

Já to zařídím

Ne vždy, ale většinou poté následuje ještě jedno setkání nad instrumenty, které vám na cestě ke splnění vašich cílů mohou pomoci.

To je to, čím jsem živ. Sjednáváním hypoték, stavebních spoření, pojistek nebo investic. Je fér abyste to věděli.

Buďte si ale jisti, že vás nebudu tlačit do něčeho, co nepotřebujete.

Bylo by to ode mě krátkozraké. Když je někdo se službou spokojený, přijde znovu a doporučí mě svým známým. O to mi jde.

Zůstaneme v kontaktu

To, že společně vytvoříme plán neznamená, že jsme spolu skončili.  Jsem i poté neustále k dispozici pro řešení nových situací, které nastanou, rád vám poradím třeba i s tím, jak nahlásit pojistnou událost, aby pojišťovna zaplatila to co má.

A vždy jednou za pár let se s vámi sejdu znovu, protože se pořád něco děje a mění. Ve světě i v našich životech. Naše peníze by na to měly reagovat.

Takže se těším na setkání s vámi.

Vytvořte si webové stránky zdarma!