Život nanečisto

Hra o dlouhodobých dopadech jednorázových rozhodnutí

V nepravidelných intervalech organizuji herní večer, který hráčům umožní pozorovat dlouhodobé finanční důsledky jejich různých životních rozhodnutí. Hra je až překvapivě zábavná a hodně rychle vám uteče.
Během pár hodin získáte zkušenosti, které byste jinak získávali několik let metodou pokus omyl a draze byste za ně zaplatili. 

Chyby je lepší udělat nejdřív nanečisto. Je to rychlejší, je to levnější a je to větší sranda. 

Hra je indoorová, stolní, s prvky náhody a s prvky zlomyslnosti moderátora.  Herní doba jsou asi tři hodiny, nicméně opakuji, že to velmi rychle uteče. 

O čem je hra?

O životě. Nicméně filozofickým debatám nad tím, co je vlastně důležité, co je správné, a jestli to celé vlastně má nějaký smysl se raději vyhneme. Omezíme se jenom na jedinou z mnoha životních rovin - na rodinné peníze. To nám bude bohatě stačit. 

Sami objevíte základní principy. Vyzkoušíte si, k jakým řešením životních situací inklinujete a jak se tato řešení osvědčí v čase. Něco se naučíte, něco objevíte, něco zjistíte. Překvapí vás pár statistik, vyzkoušíte si, jak se v různých situacích cítíte, k jakým řešením inklinujete a rovnou si vyzkoušíte, kam vaše řešení vede. Vezmete-li s sebou svého partnera, patrně zjistíte určité indicie o tom, kdo by měl a kdo by neměl držet rodinnou kasu.

Vytvořte si webové stránky zdarma!