Jeden SPAM týdně

Přemýšlel jsem tedy nad nějakou formou kompromisu a navrhuju následující "společenskou dohodu". Já pošlu ne více jak #1SPAMtýdně a vy se nebudete zlobit. Budu se snažit o to, aby měly moje týdenní spamy takovou formu, aby pro vás byly co nejužitečnější, abyste se třeba čas od času něco dozvěděli, a tak nějak všeobecně, aby vás to nějak moc neštvalo. Šlo by to takhle?

Ve svém pracovním životě řeším určité paradoxy. Poskytuju službu, která by pravděpodobně i vám dost prospěla, ale kterou nikdo nechce - pravděpodobně ani vy. Zakládám si na otevřenosti, férovosti a dobrém jménu v oboru, kterému nikdo nevěří, nejspíš ani vy. A taky se snažím, aby se o mě vědělo a zároveň o sobě nechci moc vykřikovat do světa, nebo se prodávat na potkání, čistě pro to, že se to prostě nikdy nehodí.

A tady vzniká pnutí. Mám doma krásnou a společenskou ženu, která má ráda kapučínko, ráda jezdí na výlety a ráda lyžuje. Mám doma dvě děti, které jsou sice úžasné a hodné, ale mají takový nepříjemný zvyk třikrát denně jíst. Mimoto taky každou chvíli vyrostou z bot, ztrácí čepice a lihovkou mi kreslí po košilích. Zkrátka mám dost důvodů, proč bych měl jednou za čas přinést domů nějakou korunu.

Mám facebook a na něm hromadu kontaktů. Možnost zaplevelit facebook vlastní sebepropagací se vyloženě nabízí. Ale rozhodně to není něco, co bych chtěl udělat a už vůbec to není něco, co bych VÁM chtěl udělat.

Takže? #1SPAMtýdně

Vytvořte si webové stránky zdarma!