Každý chce zakázky

Je opravu jen málo živnostníků, kteří by neměli radost z každé nové zakázky, nového zákazníka, nového klienta. 

Copak o to, já si zakázky a klienty sehnat dokážu. Ale rozhodně bych rád s tím sháněním trávil méně času. 

Jak mi s tím můžete pomoci?  Jedna cesta se nabízí, dejme si oťukávací pivo. Možná se budete chtít rovnou stát mým klientem, možná ne.  Druhá cesta tak zřejmá není a přitom je nejspíš mnohem přijatelnější pro ty z vás, kteří si na myšlenku, že jsem se dokázal stát profesionálem ještě nezvykli anebo těm, kteří pořád ještě nezbavili oné všeobjímající finanční nedůvěry.


Převeďte si ke mně smlouvy, které už máte.

Pokud nejste s člověkem, který vám vaše smlouvy sjednával v pravidelném kontaktu a nestará se o vás, tak si to prostě převeďte ke mně. Nic není třeba rušit ani nahrazovat. Jen si existující smlouvy převedete ke mě. Povinná ručení, havarijka, domácnosti, stavby, odpovědnosti, penzijka, nebo investice ve fondech. Všechno se počítá.

Proč? Protože ten webový naklikávač, kde jste si pojišťovali auto, za vaší smlouvu nedostal odměnu jednorázově, ale opakovaně. Zrovna tak ta paní z pobočky, která vám před lety nastavovala pojištění domácnosti. Paní z kadeřnictví. Poradce z Partners, kterého jste roky neviděli. Ti všichni dostávají tzv. následné provize rok co rok, dokud smlouva trvá, nehledě na to, jestli pro vás dál pracují, nebo jestli jste je viděli jen jednou v životě. 

Pokud máte pojišťováka a ten se o vás doopravdy stará, pak si ty koruny zaslouží. Pokud ne? V takovém případě bych chtěl, aby ty koruny padaly ke mně. Já se o vás budu starat rád. A když nebudu muset sháněním zakázek trávit tolik času, zbude mi víc času na vás.

Vytvořte si webové stránky zdarma!